سیاسی

 

 

×

خطا

There was a problem loading image hosting-web-hosting-64493.jpg

TAVANA-K.jpg

 


تورکمنیا- دکتر امید کوکبی: مطمئنا داشتنِ سواد خوندن و نوشتن یا مدرک تحصیلی به تنهایی به معنای دانایی و به تبع اون توانایی نیست.به نظرم دانا کسیه که موقعیت رو درک میکنه و عملکرد متناسب با اون وضعیت رو میدونه و مطابقش عمل میکنه.

حالا هرچی دانش و تجربه شخصی بیشتر میشه قدرت شناخت و درک موقعیت ها هم افزایش پیدا میکنه. در راستای این رشد، اصلِ موضوع شکل‌گیری اصول اون فرده و اون اصول تعیین میکنه که شما چه نوع فردی تو خانواده و اجتماع خودتون باشین.

اصول مختلفی از انواع دینی، ایدئولوژیک، ملی، فرهنگی، قومی و بشری ممکنه پیش روی شما قرار بگیره که شما لزوما از بینشون یکی رو انتخاب نمیکنین بلکه مجموعه ای کوتاه از اصول نامتناقض و در حد امکان سازگار رو انتخاب میکنین که احساس به درد بخور بودن تو جامعه رو بهتون به ارمغان بیاره. که بتونه استعدادهای شما رو به منصه ظهور برسونه و در عین لذت بردن از توانایی هاتون از تاثیرگذاری اونها تو زندگی خودتون و دیگران خرسند باشین.

امروز اول مهرماهه و به طور سنتی آغاز سال تحصیلی. این روز خجسته رو به همه تون تبریک میگم و برای همه اونهایی که به روزهای زیباتر در سایه افزایش آگاهی عمومی امید بستن و تلاش میکنن دست مریزاد میگم.

دوست دارم یادی هم بکنم از معاون مدرسه دوره ابتداییم، پدرم، نوبت کوکبی و معاونین دوره راهنماییم آقایان هادی و تقی‌زاده و مدیر دوره ابتداییم آقای عظیم بردی الفت و مدیر دوره راهنماییم مرحوم زیدالله نورمحمدی (در مورد دبیرستان هم انشالله پست جداگانه ای میزارم) که همه شون مستقیما خیلی خیلی به رشد روحیه شورانگیز درسی و علمیم بهم کمک کردن و همیشه از من حمایت کردن.

 

۱ مهر ۱۳۹۶

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گولکولوک

 

 

خیرین ایلیارتورکمنصحرا

برای کمک به بیماران تهیدست
شماره کارت
 6037691980012124
شماره حساب
0109936533002
  بانک صادرات شعبه مدنی گنبد

 

 

شماره تماس سفارش:

0935

354

5288

 

خیریه احسان

تلفن:

33230357

شماره کارت ملت

3672_7007_3377_6104