طنزستان

 

ادامه مطلب...

طنزنویس تورکمنیا: در بعضی اخبار و روایات آمده بوده است: شخصی به نام امان دوردی آخوند کوچک نژاد که احتمالا در بین تورکمنها خیلی آدم معروفی هست چون "میزان" از بین اینهمه عالم و آدم که در کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی  "شرکت داده شده اند" یکراست رفته است سراغ ایشان و از آنجا که مراسم عزاداری محرم و اربعین  وشکل برگزاری آن از "وجوه اشتراک" همه مسلمین است و طبیعی است که باید روی "وجوه افتراق" مسلمین انگشت نگذاشت، در این مورد این احتمالا عالم معروف ناشناخته گفته بوده است:

ادامه مطلب...طنزط.ن.تورکمنیا:
🍀در اخبارتورکمنیا آمده است: دکتر روحانی رئیس جمهور تمام مردم ایران، هنگام سخنرانی در میان همشهریان سمنانی خود اعلام کرده است :" از نظر دولت تمام کارهای انتقال آب شمال کشور به سمنان انجام شده است". از آنجا که  از زمان آقای احمدی نژاد به اینطرف "دولت در راس امور است" و بقول ایشان "مجلس دیگر در راس امور نیست"، پس وقتی از نظر دولت کار تمام شده باشد حتما تمام شده است! .

 

ادامه مطلب...

✍ تورکمنیا _ بۇکه‌لک:

✅ کی گفته زندگی کردن با یک میلیون و پانصد هزارتومان حقوق ماهیانه سخته ؟ هیچم سخت نیست !

✅ حتی با کمتر از آن هم میشه زندگی کرد ! فقط شرایطی لازم دارد ! شرایطش هم خیلی سخت نیست، ففط کافیست جلو چند اتفاق ساده را بگیرید که عبارتند از :

 

ادامه مطلب...

تورکمنیا- قونقرخان :القصه بالاخره با کش و قوس فراوان انتخاباتی انجام شد و یکی رفت دنبال قالیبافتن و روش های جدید تر پیشرفت گاز انبری، یکی همچنان رئیس تر شد و نشست و لم داد به پشتی خوشگل مصلحت و یکی هم کلیددار صدارت شد

ادامه مطلب...تورکمنیا-قونقرخان : به گزارش واحد مرکزی اخبار ناموثق بنقل از حامیان قونقرخان بالاخره انتخابات برگزار شد و ایشان با بالاترین رای بعنوان رئیس انتخاب شد و کلی مراسم از عکس و بوس و شربت تا پخش نان روغنی در کوچه ها و سرتنورها، یک کم هم جوانک های قونقرستان حرکات جلف موزون ( البته مقداری هم ناموزون)  بنمایش گذاشتند که بماند

ادامه مطلب...

تورکمنیا- قونقرخان: در اخبار آمده بود: در پی قوت گرفتن خبر تغییر مدیر بیست و سه سالهء ورزش وجوانان گنبد اسپانسر احتمالی والیبال گنبدکاووس در گفت و گو با یک رسانه محلی فرموده اند:
🔹"اگر غفاری دست خوش تغییر شود دیگر اسپانسر نخواهیم بود"

گولکولوک

 

 

خیرین ایلیارتورکمنصحرا

برای کمک به بیماران تهیدست
شماره کارت
 6037691980012124
شماره حساب
0109936533002
  بانک صادرات شعبه مدنی گنبد

 

 

شماره تماس سفارش:

0935

354

5288

 

خیریه احسان

تلفن:

33230357

شماره کارت ملت

3672_7007_3377_6104