سیاسی

 

 

×

خطا

There was a problem loading image hosting-web-hosting-64493.jpg

photo_2016-01-24_15-49-38.jpgتورکمنیا- فاطمه کاظمی: ذهن شما بسیار قدرتمند است. اندیشه هاي شما تمام اتفاقاتی را که برایتان رخ می دهد، کنترل می کند.

می تواند سرعت ضربان قلب شما را افزایش یا کاهش بدهد، می توانند دستگاه گوارش شما را بهتر یا بدتر کند، می تواند ترکیبات شیمیایی خون شما را تغییر بدهد، می تواند به شما کمک کند که خواب آرامی داشته باشید و یا شب را بیداري بکشید.
اندیشه هاي شما می تواند از شما انسانی شاد یا غمگین بسازد و گاه این در یک لحظه اتفاق می افتد. می تواند شما را هشیار و گوش به زنگ کند، می تواند حواستان را پرت کند و از شما یک افسرده بسازد. می تواند شما را به شهرت و محبوبیت یا به گمنامی برساند.
افکار شما می تواند از شما شخصی قدرتمند یا بی قدرت بسازد، می تواند شما را در ردیف پیروزمندان، قهرمانان یا بزدلها قرار بدهد.
در زندگی مادي، افکار می تواند از شما یک موفق یا یک شکست خورده بسازد. افکار و اندیشه هاي شما تمام زندگی تان را شکل میدهد قانون باور می گوید:هر چه را با ایمان راسخ باور داشته باشید، تبدیل به واقعیت می گردد. رفتار شما همیشه مبتنی و سازگار با عمیق ترین باورهاي شماست، خواه این باورها حقیقی و یا کاذب باشند، از سوي دیگر، همه باورها آموختنی هستند. زمانی وجود داشته که این باورها را نداشته اید. باورهاي شما تا حدود زیاد حقیقت شما را مشخص می سازند. شما آنچه می بینید باور نمی کنید، بلکه آنچه را از قبل باور کرده اید می بینید. می توانید باورهایی داشته باشید که شما را خشنود و خوش بین کند. اما این امکان هم وجود دارد که درباره خود و توانمندي هایتان باورهاي منفی داشته باشید. اینها مانع از آن می شوند که به آنچه در زندگی می خواهید دست پیدا کنید.
مضرترین باورهایی که می توانید داشته باشید باورهاي خود محدود کننده هستند. اینها باورهایی هستند که درباره خود و توانمندیهاي خود دارید و مانع از حرکت شما به سمت جلو می شوند. اغلب این باورها درست نیستند. اغلب آنهاباورهایی هستند که بدون سؤال آنها را پذیرفته اید. اغلب این باورها را در دوران کودکی آموخته ایدحتی اگر صد در صد واقعیت نداشته باشند، اگر احساس کنید که در زمین هایی مانند سلامتی و خوشبختی و یا کسب درآمد با محدودیت رو به رو هستید، این امر به حقیقت می پیوندد و شما به راستی در این زمینه ها با مشکل رو به رو می گردید.همان طور که ریچارد باخ در کتاب توهمات می نویسد:«روي محدودیتهایتان پافشاري کنید تا به راستی با محدودیت رو به رو گردید.»
قانون جذابیت می گوید شما «مغناطیس زنده »هستید. شما بدون استثنا اشخاص، نقطه نظرها، فرصتها و شرایطی را که با افکار غالبتان هماهنگی داشته باشد، به زندگی خود جلب می کنید وقتی مثبت، خوش بین، مهرانگیز و موفق فکر می کنید، یک حوزه مغناطیسی ایجاد می کنید که مانند یک مغناطیس که آهن را به سمت خود می کشد، آنچه را که درباره اش فکر می کنید، نصیب خود می سازید.مجبور نیستید به این فکر کنید آنچه به سود شماست از کجا حاصل می شود. اگر دقیقاً به آنچه می خواهید بیندیشید و به آنچه نمی خواهید نیندیشید، آنچه را که براي دستیابی به هدفهایتان به آن احتیاج دارید، به خود جلب می کنید. فکرتان را عوض کنید تا زندگی تان تغییر کند.
برگرفته از کتاب «فکرتان را عوض کنید تا زندگیتان تغییر کند» نوشته برایان تریسی

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گولکولوک

 

 

خیرین ایلیارتورکمنصحرا

برای کمک به بیماران تهیدست
شماره کارت
 6037691980012124
شماره حساب
0109936533002
  بانک صادرات شعبه مدنی گنبد

 

 

شماره تماس سفارش:

0935

354

5288

 

خیریه احسان

تلفن:

33230357

شماره کارت ملت

3672_7007_3377_6104