سیاسی

 

 

 

 c_300_300_16777215_00_images_cheraghalidelige.jpg

✍ تورکمنیا _ وحید دلیجه :

✅ در این جلسه یک ساعته که به تاریخ ۱۷ آذر ۹۷ با شرکت آقای وحید دلیجه و خانم کُر  در دفتر ایشان برگزار شد، برخی مطالبات اجتماعی  مردم استان به سمع و نظر ایشان رسید.✅خانم کُر بعنوان یکی از فعالان اجتماعی و کسب و کار امور بانوان در استان گلستان  پیشنهادات خود را  در رابطه با کمک های انسان دوستانه و خیرخواهانهء  تشکل های مردم نهاد و در مقابل وظایف دولت در استان گلستان  بدین شرح اعلام نمود:


۱. در قانون بودجه سالیانه نهادهای حمایتی از جمله کمیته امداد و بهزیستی مبلغ سرانه برای بیماریهای خاص، متناسب با نرخ تورم، در نظر گرفته شود.

۲. از محل وجوهات شرعی مثل زکات، درصدی برای بیماران لاعلاج از طریق رایزنی با متولیان امور، درنظر گرفته شود.

۳. ارتباط خیرین و بیماران لاعلاج با جامعه پزشکی هر شهرستان و دریافت خدمات پزشکی رایگان

۴. ارتباط بیشتر خانواده های بیماران با مجمع خیرین.

✅ وحید دلیجه نیز تاکید کردند که وضعیت اقتصادی مردم در حال حاضر از موقعیت مناسبی برخوردار نمی باشند و غالبا از معیشت خوبی برخوردار نیستند، با این وجود، مردم با دیدن مشکلات دیگران ، مشکلات خود را فراموش کرده و هرچه در توان دارند کمک می کنند.  بدین جهت،  همیشه و در همه حال که نباید مردم کمک کنند ، بلکه دولت و مسئولان مربوطه نیز همپای مردم بوده و در موارد خاص به بیماران یا ... کمک نماید. و در این موارد پررنگ ظاهر شوند.

✅ آقای مهندس چراغعلی پس از شنیدن نقطه نظرات ، خوشحالی خود را از پیگیری مردم در امور خیریه اعلام نمودند و از کسانی که از احساسات مردم سو استفاده می کنند انتقاد کرده و چند مورد از سو استفاده،  ذکر نمودند که در حال پیگرد قانونی بوده و در مراجع قضایی رسیدگی می شود.

۱. به همین سبب کانال ها و گروه های مجازی  خیریه که از مردم مبالغ مورد توجه ای جمع کرده اند،  را احضار کرده تا مبالغ دریافتی آنان و خرج کرد ایشان مورد بررسی قرار بگیرد تا مبادا از احساسات پاک مردم سو استفاده کرده باشند. تا از اتفاقات بعدی جلو گیری شود ، بلکه موارد اینچنینی اعتماد مردم را در راستای کمک و همیاری ازبین خواهد برد.

 ۲. در هفته جاری طی جلسه ای با ادارات مسئول از این پیشنهادات استفاده کرده و برای اجرایی شدن آنها اهتمام خواهد ورزید.

۳. مقرر شد لیست  موردی ، اعم از  بیماران نیازمند خاص و ... به ایشان ( مهندس عبدالرضا چراغعلی )  ارجاع داده شود، تا در هزینه ها و تسریع درمان بیماران خاص ، تعجیل گردد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

گولکولوک

 

 

خیرین ایلیارتورکمنصحرا

برای کمک به بیماران تهیدست
شماره کارت
 6037691980012124
شماره حساب
0109936533002
  بانک صادرات شعبه مدنی گنبد

 

 

شماره تماس سفارش:

0935

354

5288

 

خیریه احسان

تلفن:

33230357

شماره کارت ملت

3672_7007_3377_6104